Baterca je rodinná značka, pod kterou dodáváme na trh originální sportovní oblečení a doplňky vyráběné v trutnovské dílně. Většina našeho oblečení je šitá na míru, podle barevných a materiálových představ zákazníka. Snažíme se neustále udržovat rozsáhlý výběr látek tak, abychom uspokojili vaše rozmanité požadavky.

Naše výrobky jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít ve svém šatníku něco originálního a jedinečného, a přitom funkčního a pohodlného, co nikdo jiný mít nebude.

Náš původní záměr byl vyrábět oblečení určené pro lezení, ale díky jeho univerzálnosti se dá použít na různé druhy aktivit, jako je například jóga, kolo, tanec apod. Stejně tak najdete v naší kolekci kousky, v nichž můžete vyrazit i do města, do práce, na pláž, prostě kamkoliv. Záleží jen na vás, jak si "to své" nakombinujete a kam se rozhodnete jej nosit.

V případě, že si nevíte rady a potřebujete pomoci s měřením a výběr, jsme tu pro  Vás!

Výroba

Veškeré oblečení značky Baterca vzniká s láskou v naší malé trutnovské dílně. Každý výrobek je originál a je zhotoven na míru přímo každému z vás. Vyberte si produkt z naší rozsáhlé kolekce, nakombinujte látky, změřte se a my Vám ušijeme VÁŠ ORIGINÁL. 

Showroom

Showroom je součástí naší výroby. Zde máte možnost nakouknout do zákulisí, v jakém prostředí vše vzniká. V showroomu na Vás čeká ukázka našich výrobků, které máte možnost vyzkoušet a jsou také volně k zakoupení. V případě zájmu Vám rády pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a přeměříme Vás. 

Dveře showroomu (Skřivánčí 770, Trutnov) jsou otevřené ÚTERÝ&ČTVRTEK 10-17 hod. Ostatní dny po předchozí domluvě. Na showroomu lze platit hotově i platební kartou.

Těšíme se na setkání s Vámi, Vaše Baterca